Green Cell PRO 20V 2.25A 45W maitinimo šaltinis, skirtas Lenovo G40-30 G50-30 V110-15IAP V130-15IGM Yoga 300-11IBR ThinkPad X240 T440
PRO serijos įkroviklis idealiai tinka, jei sugedo senas maitinimo šaltinis arba, pavyzdžiui, reikia antro įkroviklio biure. Maitinimo šaltinis išsiskiria aukščiausia naudojamų komponentų kokybe, taigi ir ilgaamžiškumu bei eksploatavimo saugumu.

Pakrovėjas, kuris tarnauja metus
Nors dauguma maitinimo šaltinių tarnauja tik 1-2 metus, Green Cell PRO maitinimo šaltinis garantuoja daugiau nei 3 metus be problemų net ir nuolat intensyviai naudojant. Be to, įkraunamų įrenginių saugumas yra nepalyginamai didesnis nei naudojant standartinius maitinimo šaltinius.

Funkciniai sprendimai
Aukštesnės kokybės diodai ir tranzistoriai užtikrina aukštesnę maksimalią darbo temperatūrą ir didesnį efektyvumą. Maitinimo šaltinio įėjimo įtampa papildomai filtruojama, o apsaugų komplektas užtikrina viršįtampio, trumpojo jungimo ir šiluminę apsaugą. Gaminys efektyviau išsklaido šilumą, todėl maitinimo šaltinis mažiau įkaista ir lėčiau susidėvi. Maitinimo blokas aprūpintas patvariu 1,2 m maitinimo kabeliu.

Pasirinkite tinkamą modelį
Kaip įsitikinti, kad maitinimo adapteris tinka jūsų nešiojamam kompiuteriui? Šis Green Cell PRO maitinimo adapterio modelis yra skirtas Lenovo G40-30 G50-30 V110-15IAP V130-15IGM Yoga 300-11IBR ThinkPad X240 T440 serijos nešiojamiesiems kompiuteriams, tačiau, atsižvelgiant į konkrečią jūsų kompiuterio konfigūraciją, gamintojas galėjo naudoti šiek tiek kitokios galios arba jungties tipo įkroviklis. Norėdami įsitikinti, kad jūsų maitinimo šaltinis bus 100% tinkamas, patikrinkite atitinkamus parametrus.

Palyginkite pateiktas vertes
Reikiamą galingumą galite patikrinti nešiojamojo kompiuterio apačioje, kur jis pažymėtas kaip Input, pvz., 90W ir (arba) 19V⎓4,74A. Tos pačios vertės pažymėtos kaip Output ant maitinimo šaltinio, prijungto prie nešiojamojo kompiuterio. Naujo maitinimo šaltinio galios vertė vatais arba srovės vertė amperais neturi būti mažesnė nei rekomenduojama. Tačiau be problemų galime naudoti didesnės galios maitinimo šaltinį – jis bus mažiau apkraunamas, todėl mažiau įkais. Įtampa nuo gamintojo rekomenduojamos gali skirtis daugiausia ±1 V

Šviežia energija nešiojamam kompiuteriui
Pasirinkę ilgiau tarnaujančią įrangą ne tik sutaupysite pinigų, bet ir rūpinatės aplinka. Jūsų mėgstamiausias nešiojamas kompiuteris įgis naują gyvenimą, o mes pasirūpinsime perdirbimu. Finansuojame veiklą, kuri skatina ir remia naudotos elektroninės įrangos atgavimą ir perdirbimą.

Įskaitant
- maitinimo laidas 1,2m
- Instrukcijų vadovas
- garantijos kortelė
| Gamintojas | Žalioji ląstelė |
|---|
| Modelis | AD64P |
|---|
| Įtampa | 20V |
|---|
| Dabartinė | 2,25A |
|---|
| Galia | 45W |
|---|
| Kištuko tipas | Stačiakampis („Lenovo Slim Tip“) |
|---|
| Apsauga | Šiluminė, viršįtampio, trumpojo jungimo apsauga |
|---|
| Būklė | Naujas |
|---|
| Serija | PRO SERIJA |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Bendras kabelio ilgis | virš 2m |
|---|
| Matmenys | 90x38x27 mm |
|---|
| Svoris | 148 g |
|---|
| Garantija | 36 mėn |
|---|