Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Rėlių skaičius : | 2 |
| Jungtis tipas : | gnybtų juosta |
| Leistinas nominalios įtampos dydis : | 450 V |
| Nominali srovė : | 32 A |
| Laido skerspjūvis : | ≤ 2.5 mm² |
| Dielektrikas : | Porcelianas |
| Spalva : | Balta |
| Matmenys : | 16 x 18 x 21 mm |
| Gamintojas / Markė : | SIMET |
| Garantija : | 2 metai |
Kataloginis lapas