Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Leidžia padidinti maksimalų tranzistorinių išvesčių krovumą bei suteikia galvaninę izoliaciją tarp išvesties linijos ir apkrovos.
Lipnūs distanciniai elementai leidžia lengvai pritvirtinti spausdintinę plokštelę..
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 5 ... 9 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 80 mA / 5 V DC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 5 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Išvestis : | NO |
| Panaudojimas : | relė elektriniam užraktui, sklendei ar elektromagnetiniam blokatoriui valdyti |
| Pagrindinės savybės : | Montažas su lipnių pagrindų pagalba, LED indikacija, Apsaugos priemonės : Nuo viršįtampų, Reversinis prijungimas |
| Darbo temperatūra : | -40 °C ... 85 °C |
| Svoris : | 0.02 kg |
| Matmenys : | 69 x 18 x 27 mm |
| Gamintojas / Markė : | DELTA |
| Garantija : | 3 metai |