Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Leidžia padidinti maksimalų tranzistorinių išvesčių krovumą bei suteikia galvaninę izoliaciją tarp išvesties linijos ir apkrovos.
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 10 ... 16 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 35 mA / 12 V DC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 10 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Išvestis : | NO |
| Panaudojimas : | |
| Pagrindinės savybės : |
Monatžas su varžtų, kurie turi distanso elementus pagalba,
LED indikacija, Apsaugos priemonės : Nuo viršįtampų, Reversinis prijungimas |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.015 kg |
| Matmenys : | 69 x 11 x 20 mm |
| Gamintojas / Markė : | DELTA |
| Garantija : | 3 metai |