Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Impulsinis maitintuvas, įrengtas ant TS35/7.5 arba 15 DIN bėgelio, atsparus aukštoms darbo temperatūroms (iki 70°C).
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 90 ... 264 V AC |
| Išvesties įtampa : | 24 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 24 ... 28 V |
| Įtampos tolerancija : | ± 1 % |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 20 A |
| Maitintuvo galia : | 480 W |
| Išvesčių skaičius : | 2 vnt. |
| Efektyvumas : | 93 % |
| Korpuso tipas : | DIN |
| MTBF (vidutinis laikas tarp gedimų) : | 700 000 val. |
| Atsparumas vibracijai : | IEC60068-2-6, 10 ... 500 Hz max. 3 G 60 minučių |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo viršįtampų Nuo perkaitimo Apsauga nuo viršsrovių |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -30 °C ... 70 °C / 20 % ... 90 % |
| Svoris : | 0.87 kg |
| Matmenys : | 56 x 123.4 x 123.6 mm |
| Garantija : | 5 metai |
Duomenų lapas EN