Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
360 W impulsinis maitinimo šaltinis. Jis idealiai tinka LED juostelėms ir moduliams, skydeliams, CCTV įrenginiams, taip pat daugeliui kitų pramoninių elektronikos prietaisų, maitinamų 12 V įtampa, maitinti. Maitinimo šaltinyje įmontuotas prietaiso veikimą rodantis šviesos diodas, išvesties įtampos reguliavimo potenciometras ir 110-220 V įtampos jungiklis.
| Įvesties įtampa | 100-230 V +/-10%, 50-60 Hz |
| Išvesties įtampa | 12V/30A |
| Maitinimas | 360W |
| Korpuso medžiaga | metalas |
| Sertifikatai | CE, RoHS |
| Diodas | TAIP |
| Išvesties įtampos potenciometras | TAIP |
| Įvesties įtampos jungiklis | TAIP |
| Ventiliatorius | Įmontuotas |
| Matmenys | 200 mm x 100 mm x 43 mm |