Bcs Power BCS-ZA4802/S
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Išpardavimas Išpardavimas
Bcs Power BCS-ZA4802/S
rating 4.5
Bcs Power BCS-ZA4802/S kaina
add to cart Į krepšelį 59.99
Bcs Power BCS-ZA4802/S kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Bcs Power BCS-ZA4802/S kaina
add to cart Į krepšelį 59.99
Automatinis vertimas
Zasilacz sieciowy 48V 2A 90W Zamontowany w obudowie zewnętrznej BCS-S Dławnice 1xM16, 1xM20 Napięcie wyjściowe 48VDC +/-3% Sprawność 93% @90 W Napięcie wejściowe 190~260VAC Zabezpieczenie wejścia bezpiecznik T3 15A Zabezpieczenie przed przeciążeniem 3A i przed zwarciem wyjścia elektroniczne Zabezpieczenie przed przepięciami wejścia warystor i wyjścia dioda transil Warunki pracy -10~+40°C Wymiary 150x110x70mm waga 0.42kg