Bcs Power BCS-ZA2403
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Bcs Power BCS-ZA2403
rating 4.5
Bcs Power BCS-ZA2403 kaina
add to cart Į krepšelį 50.99
Bcs Power BCS-ZA2403 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Bcs Power BCS-ZA2403 kaina
add to cart Į krepšelį 50.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Zasilacz sieciowy 24V 3A 72W Moduł do zabudowy Napięcie wyjściowe regulowane potencjometrem 21~26VDC Sprawność 90% @60 W Napięcie wejściowe 180~240VAC Zabezpieczenie wejścia bezpiecznik T3 15A Zabezpieczenie przed zwarciem i przeciążeniem 5A Montaż na zatrzaskowe kołki dystansowe, otwory montażowe w rastrze 10,8 mm Warunki pracy -10~+40°C Wymiary 100x65x40mm waga 0.11kg