Bcs Power BCS-ZA1206/UPS/L
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Bcs Power BCS-ZA1206/UPS/L
rating 4.5
Bcs Power BCS-ZA1206/UPS/L kaina
ar
add to cart Į krepšelį 86.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 86.99
Automatinis vertimas
Zasilacz sieciowy 12V 6A 72W Zamontowany w obudowie zewnętrznej BCS-L Zamontowane dławnice 1xM16, 1xM20 Przystosowany do współpracy z akumulatorem żelowym lub AGM 12V / 7Ah Napięcie wejściowe 190~260VAC Napięcie wyjściowe 12VDC +/-15% Sprawność 90% @70 W Prąd ładowania akumulatora 1A lub 2A Warunki pracy -20~+50°C Wymiary 240x190x90mm Waga 1kg
Specifikacija
  • Gamintojas Bcs Power
  • Modelis
    6691
  • Įrenginio pavadinimas BCS-ZA1206/UPS/L
  • Gamintojo kodas 6691
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    6691
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Elko-Bis kamino adata 3000mm 16mm aliuminio 70.30 AL (97003009) kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Q-Systems Korpuso vamzdis Q Systems QRG 160/8.0 EKO lygus su puodeliu kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
KORTELIŲ PROGRAMUOTOJAS SO-PRG-B 13.56 MHz S50 SATEL kaina