Spyna Abus Granit XPlus 540/160HB230+SH B
  • Varlė kodas 42448441
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 42448441
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Spyna Abus Granit XPlus 540/160HB230+SH B kaina
ar
add to cart Į krepšelį 159.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 159.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Prekės techninės specifikacijos
  • 13 mm grūdinto kvadratinio veleno parabolinė sagtis
  • ABUS XPlus cilindras užtikrina aukščiausio lygio apsaugą nuo laužymosi
  • Automatinis rakto skylutės dangtelis, apsaugantis nuo purvo ir korozijos
  • Užrakto tipas: U-tipo, su rakteliais
  • Signalizacija: nėra
  • Cilindo tipas: XPlus
  • Ilgis: 230 mm
  • Plotis: 108 mm
  • Diametras: 17 mm
  • Svoris: 1650 g
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-06-24
Pliusai: Aukštas saugumo lygis Aukštos kokybės medžiagos Lengvas montavimas
Minusai: Svoris gali būti didesnis nei kitų panašių produktų
Specifikacija
  • Gamintojas Abus
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
Greičiausiai visi sutiks, …
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Abus Germany Spyna Abus Granit Plus 640/135HB230 BK TexK kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Spyna Abus 6200K/120 SH BK kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 2 vnt.
Spyna Abus grandinė Granit City X-Plus 1060/110 kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Spyna Abus Bordo Alarm 6000KA/90 juodas SH kaina
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Masterlock MASTER LOCK Street Cuff Antrankių tipo spyna su raktu kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
AXA Fold Ultra sulankstoma spyna kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Spyna Abus Bordo Granit 6500K/120 BK SH kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Pelė Logitech M500 (910-001203)
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Pelė Logitech M500 (910-001203) kaina
QOLTEC 54346 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 5m kaina
InLine patch kabelis Cat.6A, S/FTP (PiMf), 500MHz, geltonas - 0,5m
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
InLine patch kabelis Cat.6A, S/FTP (PiMf), 500MHz, geltonas - 0,5m kaina
Dickie M
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Dickie M kaina
InLine patch kabelis Cat.6A, S/FTP (PiMf), 500MHz, mėlynas - 1m
InLine patch kabelis Cat.6A, S/FTP (PiMf), 500MHz, mėlynas - 1m kaina