Pakabinama spyna Abus 70/IB/45HB63, 45 x 70 mm
  • Varlė kodas 49864784
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB "Inco Group"
Rekvizitai
rating 4.5
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 49864784
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB "Inco Group"
Rekvizitai
rating 4.5
Pakabinama spyna Abus 70/IB/45HB63, 45 x 70 mm kaina
add to cart Į krepšelį 20.38
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 20.38
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Prekės ženklas- Abus. Modelis- 70/IB/45HB63. Spynos tipas- Pakabinama. Plotis- 45 mm. Aukštis- 70 mm. Lankelio storis- 8 mm. Spalva- Juoda, Pilka. Padengimas- Cinkuota. Korpuso medžiaga- Metalų lydinys. Apsauga nuo- Išmušimo, Korozijos, Nupjovimo, Pragręžimo. Papildoma informacija- Pailgintas lankelis.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 5 2026-05-11
Minusai: Dėl didesnių gabaritų gali netikti ten, kur yra labai mažai vietos aplink tvirtinimo kilpą.
Specifikacija
  • Gamintojas Abus
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
Kale_Killit ĮLEIDŽIAMOJI SPYNA (2000; 152/3MR; BE CILINDRO) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Spynos cilindras Abus E60, 100 mm, nikeliuota kaina
Įleidžiamoji spyna 201F, su cilindru kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
NUKI Cisa Astral S 35/40 kaina
Praėjimo sistemos mygtukas PBA-700A EXIT kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Festool Užraktas S-AZ kaina
Kale_Killit Įleidžiamoji spyna 201F, su cilindru kaina
Elektromagnetinė sklendė HARTTE GL12UP (su atmintimi) kaina
Pakabinama spyna Abus 165/40C, 42 x 77 mm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 9d. kaina
  • Pristatymas į namus 2-6 d. d.
Parker Standard plunksnakočio stūmoklis - S0953290 kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Panasonic Powerline - Single-use battery - AAA - Alkaline - 1.5 V - 1 pc(s) - Cd (cadmium),Hg (mercury),Pb (lead) kaina
Goobay CAT 8.1 patch cable, S/FTP (PiMF) 55126 3 m, Baltas
  • GamintojasGoobay
  • TipasS-FTP
  • Kabelio kategorija,
  • Kabelio ilgis (m)
  • SpalvaBalta
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Goobay CAT 8.1 patch cable, S/FTP (PiMF) 55126 3 m, Baltas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (24)
  • Liko tik: 3 vnt.
Šakotuvas D-Link GO-SW-8G tinklo komutatorius Ne-valdomas Juoda kaina
  • Pristatymas į namus 4-9 d. d.
Waveshare variklių ir servo valdymo modulis Micro:bit 6V - 12V kaina