Pakabinama spyna Abus 65/40HB63C, 40 x 103 mm
  • Varlė kodas 39751103
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Store24
Rekvizitai
rating 4.6
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 39751103
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Store24
Rekvizitai
rating 4.6
Pakabinama spyna Abus 65/40HB63C, 40 x 103 mm kaina
add to cart Į krepšelį 13.64
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 13.64
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Prekės ženklas- Abus. Modelis- 65/40HB63C. Spynos tipas- Pakabinama, Užrakinama raktu. Plotis- 40 mm. Aukštis- 103 mm. Lankelio storis- 6 mm. Spalva- Aukso. Padengimas- Dengtas žalvariu . Korpuso medžiaga- Žalvaris. Raktų skaičius- 2. Apsauga nuo- Išmušimo, Korozijos, Nupjovimo, Pragręžimo. Garantija- 24 mėn. Papildoma informacija- Žiedo storis: 6 mm. Grūdintas plienas iš specialaus plieno. Iš abiejų pusių suapvalinta. Paracentrinė rakto skylutė užtikrina optimalią skaitymo apsaugą..
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-10-31
Minusai: Gali būti šiek tiek sunkesnė nei kai kurie kiti modeliai
Specifikacija
  • Gamintojas Abus
  • Svoris 0.2000
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Įleidžiamoji spyna Abloy 2018, be plokštelės kaina
-2 %
  • Liko tik: 5+ vnt.
Ibfm Durų skląstis DIY 38 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Įleidžiamoji spyna Kurzemes 406C-35802/10-43, be cilindro kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Pakabinama spyna Abus 145/30 46560, 32 x 65 mm kaina
Siba SPYNA ĮLEIDŽ 10152/3MR BE CIL ŽALVARIS kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Nežinomas Spynelė elektros skydui kaina
Kale_Killit Durų spragtukas Kale Kilit kaina
Įleidžiamoji spyna Kurzemes 407Z-35801/10-43, be cilindro kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
LANBERG PCU5-10CC-0025-G Patchcord RJ45 kat. 5e UTP 0,25m žalias
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
LANBERG PCU5-10CC-0025-G Patchcord RJ45 kat. 5e UTP 0,25m žalias kaina
-17 %
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
InLine Komutacinis kabelis - S / FTP (PiMf) - Cat.6A - 500MHz - Halogenas nemokamai - Varis - Juodas - 15m (76815S) kaina
Fellowes blizgus A3 175 mik
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Fellowes blizgus A3 175 mik kaina
USB kabelis Delock USB-A - USB-A 0,5 m permatomas (83886)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
USB kabelis Delock USB-A - USB-A 0,5 m permatomas (83886) kaina
  • Pristatymas į namus 3-8 d. d.
Bitspower Adapteris Q-Splitter 5x G1/4 inch IG – matte juodas kaina
Sbox Technology Sbox USB A-F.->MICRO USB M. 0.1M USB F-MICRO M
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
Sbox Technology Sbox USB A-F.->MICRO USB M. 0.1M USB F-MICRO M kaina
helos Cat.6a LSA 19" Patch Panel 1U 24 porty
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
helos Cat.6a LSA 19" Patch Panel 1U 24 porty kaina