Master Lock Spynelė MasterLock M115EURDLF; 49 mm
Pardavėjas Helmand Baltics
Rekvizitai
rating 4.3
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
Prekės vaizdo įrašai
  • Master Lock Spynelė MasterLock M115EURDLF; 49 mm video
Atgal Pirmyn
Pardavėjas Helmand Baltics
Rekvizitai
rating 4.3
add to cart Į krepšelį 25.41
Master Lock Spynelė MasterLock M115EURDLF; 49 mm kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
MASTER LOCK 49mm pločio Excell dengta laminuota plieninė pakabinama spyna su 38mm ilgio apkabomis. Gaminio dizainas: Įprasta pakabinama spyna, Tipas: Rakto spyna, Rakto tipas: Raktas skirtis. Korpuso plotis: 4,9 cm, Pančių skersmuo: 8 mm, Vertikalus tarpas: 3,8 cm. Pakuotės tipas: kortelė su pakabinimo anga. Gaminių viename pagrindiniame (išoriniame) dėkle: 24 vnt. Kiekis pakuotėje: 1 vnt.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-07
Master Lock MasterLock EXCELL 48mm guminė pakabinama spyna yra patikima ir kokybiška spyna, kuri puikiai tinka saugoti įvairias vertybes.
Pliusai: Guminė apdaila apsaugo nuo įbrėžimų ir kitų pažeidimų Didelis 48mm korpusas užtikrina saugumą Patvarus ir ilgaamžis dizainas
Minusai: Nėra galimybės keisti raktų
Specifikacija
  • Gamintojas Master Lock
  • Modelis
    M115EURDLF
  • Spalva Sidabrinė, juoda
  • Medžiaga Plienas
  • Tipas Prieigos kontrolė
  • Modelio pavadinimas
    M115EURDLF
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokia yra Master Lock M115EURDLF spynelės korpuso medžiaga ir apsauga?
2. Kokio dydžio durų užraktą gali apimti ši spyna?
Spynelės apkabos yra 38 mm ilgio, o vertikalus tarpas tarp jų – 3,8 cm. Šie matmenai leidžia ją patogiai montuoti ant standartinių durų užraktų. Įrenginys tinka daugumai vidaus ir lauko durų konstrukcijų, užtikrinant patikimą užrakto fiksavimą.
3. Ar šį rakto užraką galima naudoti lauke?
4. Kiek rakto skylučių turi šis modelis?
5. Kokios spalvos variantai yra prieinami pirkėjams?
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 01:14:00
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Spynos cilindras 4E, 30 x 30 mm, chromuotas kaina
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Spynos cilindras Valnes E701 13, 32 mm, chromuotas kaina
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Tesa Assa Abloy SPYNOS CILINDRAS T5NV04040N kaina
Spynos cilindras Abus E60, 80 mm, nikeliuota kaina
Spynos cilindras 31E, 30 x 35 mm, chromuotas kaina
Durų rakto apyraktė 17, matinio grafito sp. kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
NETRACK 104-21 patch panel Keystone 19 colių 24 jungtys FTP su lentyna kaina
-5 %
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Šlifavimo diskas PFERD CC-FS 115 A-COOL 60 kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
ZIG Žymeklis Posterman Biggie 50 mm kaina
-5 %
  • Įvertinimas 5.0 (9)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Išpardavimas Išpardavimas
Schwaiger Švaigeris
  • GamintojasSchwaiger
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaA, USB-A
  • Jungties versija
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Schwaiger Švaigeris kaina
-39 %