Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Suderinamumas : | ACO CDNP, Inspiro, Familio P/PV |
| Instaliacijos rūšis : | Skaitmeninė 2 vielų |
| Montažas : | Antinkinis |
| Įvestys : |
|
| Gnybtų kiekis : | 2 |
| Pagrindinės savybės : |
|
| Maitinimas : | 15 V DC / 11.5 V AC (maitintuvas nepridedamas) |
| Korpusas : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | 10 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.260 kg |
| Matmenys : | 201 x 20 x 45 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |