Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The CDNV-RJ45 converter is used to transition from RJ45 to screw connectors.
| Įvestys : | ARK jungtys 1 x RJ45 |
| Išvestis : | ARK jungtys 1 x RJ45 |
| Signalo nuotolis : | UTP 5e kat. : 300 m 1 mm² : 400 m 1.5 mm² : 600 m 2.5 mm² : 1000 m |
| Maitinimas : | 15 V DC |
| Svoris : | 0.038 kg |
| Matmenys : | 71 x 69 x 19 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |