Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Plona PVC bekontaktė kortelė.
| Standartas : |
MIFARE S50 - 13.56 MHz ,
Unique EM 125kHz |
| Suderinamumas : | ISO/IEC 14443A, ISO/IEC 7816-5 |
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : | - |
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | ✔ |
| Serijos numerio spausdinimas : | - |
| Pagrindinės savybės : | Nuotolis : ~ 10 cm , |
| Svoris : | 0.006 kg |
| Matmenys : | 86 x 54 x 0.9 mm |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 363101020 |
| Garantija : | 2 metai |