Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Plona bekontaktė PVC kortelė Unique EM 125 kHz su Q5 mikroschema, EEPROM 256 bitų atmintimi, (CSN) serijos kortelės numeris gali būti programuojamas naudojant bet kokį PRTxxEM serijos skaitytuvą, palaikantį programą RARC.
| Standartas : | Unique EM 125kHz |
| Suderinamumas : | EM4100/4102 |
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : | ✔ |
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | - |
| Pagrindinės savybės : | Pogramavimo su RUD-1 + PRT-32EM galimybė |
| Serijos numerio spausdinimas : | - |
| Svoris : | 0.006 kg |
| Matmenys : | 86 x 55 x 1 mm |
| Gamintojas / Markė : | ROGER |
| Garantija : | 2 metai |