Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
M12W yra skirtas veikti su video domofonais ir paneliais, suderintais su VIDOS X analogine sistema..
Analoginių vaizdo domofonų serija VIDOS X reiškia aukščiausios kokybės klasę ir naujausių bei labiausiai vartotojų pageidaujamų technologijų panaudojimą.
| Suderinamumas : | Analoginiai video domofonai VIDOS X |
| Ekranas : | 7 " TFT LCD |
| Rezoliucija : | 800 x 480 |
| Pasirinktos funkcijos : | Plug & Play, Ultra-plokščoas monitorius, be ausinių, su garsiakalbiu, Papildomi valdymo mygtukai, Monitoriaus parametrų sklandus reguliavimas: vaizdo šviesumas, skambučio ir pokalbių garsumas, Galimybė prijungti 2 vartų stotis ir 2 kameras CCTV (AHD, CVI, TVI, CVBS) veikiančias 1080p / 720p / CVBS skiriamoje geboje, Prijungimas su papildomais monitoriais – palaiko aptarnauja iki 5 papildomų monitorių iš tos pačios serijos, Elektrinės spynos ir automatinių vartų valdymas, Vidinio ryšio aparato ir pokalbių perdavimo funkcija, 6 skambėjimo melodijų – atskira melodija kiekvienam įėjimui ir domofonui, Dviejų krypčių komunikacija, Rinkinyje maitintuvas skirtas montuoti DIN TS-35 rėlėje |
| Maitinimas : | 14.5 V DC |
| Maks. Srovė : | 1 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | 6.38 W (darbas) 1.74 W (Standby režimas) |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų |
| Svoris : | 0.28 kg |
| Matmenys : | 205 x 128 x 18 mm |
| Gamintojas / Markė : | VIDOS |
| Garantija : | 3 metai |
CE atitikties deklaracija