Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Suderinamumas : | VIDOS DUO |
| Ekranas : | 7 " TFT-LCD spalvota matrica - jutiklinis ekranas |
| Rezoliucija : | 800 x 480 |
| Pagrindinės savybės : |
Kabelių išvedžiojimas - 2 gyslos be poliarizacijos,
Plug & Play, Ultra-plokščoas monitorius, be ausinių, su garsiakalbiu, Apšviestas, jutiklinis valdymo panelis, Integruotas mikrofonas, Integruoti garsiakalbiai, Dviejų krypčių komunikacija, Galimybė išplėsti sistemą pasirinktais 3 papildomomais vidaus paneliais ar unifonais iš telefonspynos serijos VIDOS DUO Režimas "netrukdyti" - prietaiso garso sumažinimas vartotojo nustatytam laikui, Skambučio garsų skaičius : 20 Aptarnavimas iki 4 vartų stočių - M-SM4 modulis, Vaizdo iš vartų domofono su garso įjungimo ir vartelių atidarymo funkcija peržiūra, Elektrinės spynos ir automatinių vartų valdymas, Asdresavimo vidaus ir išorės telefonspynė, Vidinio ryšio aparato ir pokalbių perdavimo funkcija, Pokalbio peradresavimas į vartotojo telefoną naudojant papildomą modulį GSM, Aptarnavimas iki 4 papildomų kamerų CCTV - kamerų peržiūra įmanoma naudojant papildomą modulį M-K4, Apšvietimo valdymas naudojant papildomą modulį B5, OSD ekrano meniu , ID adreso konfigūracija - pasirenkamos perjungikliu |
| Maitinimas : | 20 V DC ... 28 V DC |
| Galios suvartojimas : |
0.2 W (Standby režimas)
6 W (darbas) |
| Korpusas : | Plastikas |
| Spalva : | Juoda |
| Darbo temperatūra : | 0 °C ... 40 °C |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, prancūzų, ispanų, vokiečių, rusų, italų |
| Svoris : | 0.38 kg |
| Matmenys : | 173 x 161 x 21 mm |
| Gamintojas / Markė : | VIDOS |
| Garantija : | 3 metai |