Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ATLO-AB-PBLS01 naudojamas iškviesti pagalbą nelaimės atveju paspaudžiant mygtuką arba traukiant virvutę.
| Sandūros tipas : | NO, monostabilus |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Virvelės ilgis : | 79 cm |
| Pagrindinės savybės : | Mygtuką galima valdyti virvelės pagalbą |
| Spalva : | Balta / Raudona |
| Svoris : | 0.06 kg |
| Matmenys : | 86 x 86 x 13 mm |
| Garantija : | 2 metai |