Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Mygtukas sirtas durų atidarymo signalo skleidimui priėjimo kontrolės sistemose.
| Sandūros tipas : | NO, monostabilus |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 10 A / 250 V AC |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0.05 kg |
| Matmenys : | 86 x 86 x 25 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |