Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
Belaidė vaizdo skambučio sistema OMAJIN OVD-01-EU su 5MP raiška užtikrina aiškią vaizdo kokybę, o naktinio matymo funkcija leidžia matyti prastomis apšvietimo sąlygomis. Lengvas montavimas ir nuotolinis valdymas suteikia patogumo.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Judesių aptikimo funkcija | Taip |
| Valdymas per iPhone/iPad | Taip |
| Montuojamas ant sienos | Taip |
| Smartfono palaikymas | Taip |
| Veikia su Google Home | Taip |
| Valdymas per Android įrenginius | Taip |
| Veikia su Amazon Alexa | Taip |
| Žmonių aptikimas | Taip |
Dizainas |
|
| Palaikomas montavimas | Vertikalus |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| Valdymo tipas | Rankinis, Belaidis |
| Produkto spalva | Balta |
| Tarptautinė apsaugos (IP) klasė | IP65 |
| Atminties kortelės lizdas | Taip |
| Tinkamas naudojimas | Lauko |
Maitinimas |
|
| Baterijų skaičius (imtuvas) | 3 |
| Lauko įrenginio maitinimo tipas | Baterija |
| Imtuvo maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijos talpa | 6700 mAh |
| Įėjimo įtampa | 1.5 V |
| Baterijos tipas | AAA |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 140 mm |
| Pakuotės svoris | 349 g |
| Gylis | 40 mm |
| Plotis | 55 mm |
| Svoris | 235 g |
Tinklas |
|
| Wi-Fi | Taip |
| Wi-Fi juosta | Vienos juostos (2.4 GHz) |
| Viršutinis Wi-Fi standartas | 802.11b/g/n |
Pakuotės turinys |
|