Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Suderinamumas : | ACO CDN |
| Įvestys : | ARK jungtys : IN1/IN2 |
| Išvestis : |
ARK jungtys : 2 x NO/NC
1 x kištukas "EXTMOD" - Prijungimas prie centro |
| Aptarnaujamų abonentų skaičius : | 255 |
| Relinių išvesčių skaičius : | 2 x NO/NC |
| Maitinimas : | 15 V DC (iš centro arba domofono skydelio) |
| Srovės suvartojimas : | 80 mA @ 15 V DC |
| Maksimali kontaktų apkrova : |
|
| Svoris : | 0.054 kg |
| Matmenys : | 71 x 69 x 19 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |