Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Atstuminių kortelių skaitytuvas prijungtas prie kompiuterio USB prievada dėl greito ir patogaus kortelių, pakabukų ir t.t. skaitymo DLOADX, ACCO Soft, ACCO-SOFT-LT programose.
| Kortelių palaikymas : | Unique EM 125kHz |
| Ryšys : | USB |
| Maitinimas : | USB prievado |
| Bendradarbiaujančios OS : | Windows |
| Svoris : | 0.012 kg |
| Matmenys : | 67 x 20 x 10 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |
CE atitikties deklaracija