Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Suderinamumas : | VIDOS 2IP |
| Pagrindinės savybės : |
|
| Apsaugos priemonės : |
|
| Maitinimo įėjimas : | 100 - 240 V AC , 0.8 A, 50/60 Hz |
| Maitinimo išvestis : | 32 V DC , 3.5 A |
| Maitintuvo galia : | 112 W |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.446 kg |
| Matmenys : | 140 x 90 x 61 mm |
| Gamintojas / Markė : | VIDOS |
| Garantija : | 3 metai |