Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Suderinamumas : | VTO4103F |
| Pagrindinės savybės : | Skambučio mygtukas - 2 vnt. |
| Maitinimas : | 5 V DC - Tiekiamas iš kitų modulių |
| Galios suvartojimas : | ≤ 0.5 W |
| Korpusas : | Aliuminio lydinys |
| Spalva : | Sidabrinė |
| Sandarumo klasė : | IP65 - po papildomo korpuso su montavimo paviršiumi sandarinimo pvz. silikonu |
| Antivandalinė : | IK07 |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 60 °C |
| Svoris : | 0.17 kg |
| Matmenys : | 100 x 50 x 30.5 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |