Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vidinė, nepriklausoma kodinė spyna su RFID skaitytuvu.
Nepriklausomas įrengimo darbas vartotojui suteikia galimybę:.
Atidarymas su kortelės arba PIN kodo pagalba.
Įrašytų kortelių arba PIN kodų į atmintį įtraukimas.
Paliktų atvirų durų signalizaciją.
Garso ir optinę signalizaciją.
Administratoriui suteiktos galimybės:.
Programavimas su klaviatūra.
Naujos kortelės pridėjimas su klaviatūra.
| Kortelių palaikymas : | Unique EM 125kHz |
| Nuotolinių kortelių nuskaitymo nuotolis : | 3 ... 6 cm |
| Automatinis darbas : | ✔ |
| Integruota klaviatūra : | ✔ |
| Ryšys : | Wiegand 26 |
| Skambučio mygtukas : | - |
| Sabotažinė išvestis : | - |
| Maitinimas : | 12 V DC ± 10% |
| Maksimalus srovės poreikis : |
25 mA (Standby režimas)
60 mA (darbas) |
| Relės kontaktų apkrova : | 1 A / 12 V |
| Pagrindinės savybės : |
Relinių išvesčių skaičius : 1,
2000 indeksuotų naudotojų, Identifikacija: Kortelė ir(arba) PIN kodas Melsva mygtukų apšvietimas Bendradarbiavimas su durų kontaktu ir išėjimo mygtuku Elektrinių pakabų ir elektromagnetinių vožtuvų aptarnavimas Grįžtamųjų varžtų atbulinės eigos aptarnavimas Antisabotažinė apsauga (nuplėšimo iš įrengimo vietos bei korpuso atidarymo detekcija) Aliarmo išvestis NO/NC output Galimybė prijungti papildomą ATLO-R serijos skaitytuvą (abipusė praėjimo kontrolė) |
| Darbo temperatūra : | -45 °C ... 60 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 10 ... 90 % (be kondensacijos) |
| Sandarumo klasė : | IP40 |
| Korpusas : | Savaime gęstantis ABS plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0.09 kg |
| Matmenys : | 72 x 96 x 21 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 3 metai |