Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Aluminum flush-mounted frame for CDNP6, CDNP7, CDNP8, CDNA, CDNC series of control panels.
Dėmesio!.
For the CDNP6/CDNP8/CDNA/CDNC control panels, an additional MONT-R-AL-CON plate must be installed (included in the kit).
| Suderinamumas : | CDNP6, CDNP7ACC, CDNP8, CDNA, CDNC |
| Modulių skaičius : | 1 x domofonas + 1 x small additional module |
| Medžiaga : | Aliuminio lydinys |
| Montažas : | Flush-mounted |
| Pagrindinės savybės : | Guminis tarpiklis |
| Spalva : | Plieninis |
| Svoris : | 0.465 kg |
| Vidiniai matmenys : | 268 x 89 x 38 mm |
| Išoriniai matmenys : | 293 x 111 x 40 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |