Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modulis VTO4202FB-MB2 skirtas bendradarbiavimui su kameros VTO4202FB-P-S2 moduliu.
| Suderinamumas : | VTO4202FB-P |
| Pagrindinės savybės : | Skambučio mygtukas - 2 vnt. |
| Maitinimas : | 5 V DC - Tiekiamas iš kitų modulių |
| Galios suvartojimas : | ≤ 1 W |
| Korpusas : | Metalas + Plastikas, Atspari vandeniui |
| Spalva : | Grafitas |
| Sandarumo klasė : | IP65 |
| Antivandalinė : | IK07 |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 60 °C |
| Svoris : | 0.1 kg |
| Matmenys : | 100 x 49.9 x 30.5 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |