Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
VTO4202FB-ML modulis yra aprūpintas 3 diodais rodančiais įrenginio būseną.
| Korpusas : | Metalas + Plastikas |
| Maitinimas : | 5 V DC - Tiekiamas iš kitų modulių |
| Spalva : | Juoda |
| Sandarumo klasė : | IP65 - po papildomo korpuso su montavimo paviršiumi sandarinimo pvz. silikonu |
| Mechaninio atsparumo klasė : | IK07 |
| Svoris : | 0.12 kg |
| Matmenys : | 100 x 50 x 29 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |