Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Suderinamumas : | Hikvision - DS-KD-xx |
| Skambučio mygtukas : | 1 vnt. |
| Jutiklis : | 2.1 Mpx CMOS |
| Kameros raiška : | 1920 x 1080 - 1080p |
| Kameros matymo kampas : | 146 ° |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | H.264 |
| IR apšviestuvas : |
|
| Ethernet : | 10/100 Mb/s |
| Tinklo protokolai : | TCP/IP , RTSP |
| Signalizacinės įvestys : | 4 vnt. |
| Relinės išvestys : | 2 x NO/NC |
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Metalinė |
| Spalva : | Juoda |
| Sandarumo klasė : | IP65 |
| Maitinimas : |
|
| Galios suvartojimas : | ≤ 5 W |
| Darbo temperatūra : | -40 °C ... 60 °C |
| Svoris : | 0.38 kg |
| Matmenys : | 100 x 98 x 44 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, bulgarų, kroatų, čekų, prancūzų, graikų, ispanų, Olandų kalba, vokiečių, portugalų, rusų, rumunų, serbų, slovakų, turkų, ukrainietiškas, vengrų, vietnamiečių, italų |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 305303873 |
| Garantija : | 3 metai |