Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Flush-mounted frame dedicated to CDNP7ACC.
| Suderinamumas : | CDNP7ACC |
| Modulių skaičius : | 1 x domofonas + 1 x small additional module |
| Medžiaga : | Nerūdijantis plienas |
| Montažas : | Flush-mounted |
| Svoris : | 0.600 kg |
| Vidiniai matmenys : | 268 x 88 x 32 mm |
| Išoriniai matmenys : | 290 x 110 x 33 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |