Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Suderinamumas : | CDNP7ACC |
| Modulių skaičius : | 1 x domofonas arba 1 x large additional module |
| Medžiaga : | Rūgščiai atsparus plienas |
| Montažas : | Flush-mounted |
| Svoris : | 0.750 kg |
| Vidiniai matmenys : | 205 x 176 x 32 mm |
| Išoriniai matmenys : | 230 x 200 x 33 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |