Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Fotoelementai skirti bendradarbiauti su vartų automatikos sistemomis.
Komplektą sudaro siųstuvas ir imtuvas.
Iš siųstuvo į imyuvą yra siunčiamas infraraudonųjų spindulių pluoštas.
Jei lauke pasirodys sukurtos kliūties objektas (pvz., automobilis ar žmogus) fotoelementas sureaguos siųs signalą, kad pakeisti valdymo bloko įėjimo būklę.
Įrenginiai yra atsparūs drėgmės absorbcijai, turi korpusą, apsaugantį nuo nepageidaujamų saulės spindulių poveikio.
| Spinduliavimo kampas : | 0 ° ... 40 ° |
| Veikimo nuotolis : | 1 ... 20 m |
| Reakcijos trukmė : | 50 ms |
| Maitinimas : | 10.5 ... 24 V DC / 0.5 A |
| Srovės suvartojimas : |
17.3 mA Siųstuvas be aptaiso
27.3 mA Imtuvas |
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maksimali kontaktų apkrova : | max. 0.5 A / 30 V AC/DC |
| Išvestis : | 1 x NO/NC |
| Pagrindinės savybės : |
Pasyvus IR (PIR) 940 nm
Spindulių pokrypio kampo reguliavimas Atsparumas aplinkos sąlygų pasikeitimams |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Svoris : |
0.072 kg Siųstuvas be aptaiso
0.075 kg Imtuvas |
| Matmenys : | 94 x 60 x 46 mm Siųstuvas be aptaiso / Imtuvas |
| Gamintojas / Markė : | VIDOS |
| Garantija : | 3 metai |