Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The Hartte electric strikes XS-series are narrow (only 16.2 mm width) and have a small dimensions enabling mounting in narrow profiles and door frames.
They are built symmetrically - fit perfectly to left and right doors of various types.
Radius latch (it is not outstanding out of electric strike outline) and adjustment in the range of 3.5 mm requires less punching, and making installation easier and quicker.
Veikimas reversinis - atviras nesant maitinimo įtampos.
| Nominali įtampa : | 20 ... 26 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 100 mA @ 24 V DC |
| Panaudojimas : | dešininės durys / kairinės durys |
| Spragtuko blokatorius : | - |
| Atminties funkcija : | - |
| Reversinis darbas : | ✔ |
| Laisvumo reguliavimas : | 3.5 mm |
| Leistinas durų apkrovimas, veikiantis spyną : | 3000 N |
| Leistina nepertraukiamo veikimo trukmė : | neribotas |
| Pagrindinės savybės : | Symmetrical housing Siauras profilis : 16.2 mm, Darbo režimas : NO Resistance : 230 Ω Number of opening cycles : 200000 Radial shape of the latch - when opening the latch is not going beyond the outline of electric strike |
| Svoris : | 0.136 kg |
| Matmenys : | 16.2 x 28 x 67 mm |
| Gamintojas / Markė : | BIRA |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN