Homematic IP durų skambučio mygtukas - HmIP-DBB Homematic IP durų skambučio mygtukas - HmIP-DBB
Suteikite savo lauko durims naują patogumo ir praktiškumo dimensiją. Šis išmanusis durų skambučio mygtukas yra idealus jūsų išmaniosios prieigos sistemos papildymas. Su suasmenintais pranešimais ir lengvu integravimu į jūsų išmaniuosius namus, jis suteikia jums maksimalų lankstumą ir komfortą.
- Asmeniniai durų skambučio pranešimai: veikia su „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ arba „Homematic IP“ kombinuotu signalizacijos įrenginiu.
- Platus panaudojimo spektras: nuo apšvietimo valdymo iki prijungimo prie išmaniųjų prieigos sistemų.
- Lengvas montavimas be laidų: atsparus oro sąlygoms, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke.
Išmanus pasisveikinimas prie jūsų durų
Su suasmenintais pranešimais ir apšvietimo valdymu kiekvienas apsilankymas tampa patogesnis. Valdymas paprastas – tiek naudojant programėlę, tiek balso asistentą.
Išmanieji pranešimai
„Homematic IP“ durų skambučio mygtukas į jūsų namus atneša išmanius ir pritaikomus pranešimus. Vienu mygtuko paspaudimu galite leisti individualius garso signalus pagal savo pageidavimus – per „Homematic IP“ kombinuotą signalizaciją, „Amazon Alexa“ ar „Google Assistant“. Šios technologijos dėka visada būsite informuoti, nesvarbu, ar esate namuose, ar kelyje. Niekada daugiau nepraleisite lankytojo.
Apšvietimo valdymas vienu paspaudimu
Šis išmanusis mygtukas yra ne tik durų skambutis – jis taip pat leidžia lengvai valdyti apšvietimą. Vienu paspaudimu galite įjungti arba išjungti apšvietimą, pavyzdžiui, norėdami maloniai apšviesti įėjimo zoną arba didesnio saugumo tamsoje.
Intuityvus nustatymas: „Homematic IP“ programėlėje galite kurti ryšius pagal savo poreikius ir bet kada juos modifikuoti. Tai suteikia jums visišką apšvietimo valdymą – paprastai ir patogiai.
Patvarus ir paruoštas bet kokiam orui
Dėl tvirtos konstrukcijos ir IP43 apsaugos klasės šis durų skambučio mygtukas idealiai tinka naudoti lauke. Jis yra atsparus oro sąlygoms ir patikimai veikia bet kokiomis oro sąlygomis.
Lengva įdiegti ir naudoti iš karto
Baterijomis maitinamą durų skambučio mygtuką galima lengvai pritvirtinti bet kur dėl tvirtinimo plokštelės ir pridedamų priedų – nereikia laidų. Po greito įrengimo jis yra iš karto paruoštas naudoti ir gali būti lengvai prijungtas prie išmaniųjų namų per „Homematic IP“ programėlę.
Atraskite išmaniųjų namų galimybes
Patirkite, kaip lengvai jūsų naujasis „Homematic IP“ produktas veikia su kitais mūsų asortimento įrenginiais. Nesvarbu, ar tai išmanusis šildymo valdymas, apsaugos funkcijos ar apšvietimas, mūsų sprendimai palengvins jūsų kasdienybę ir suteiks daugiau komforto.
Durų skambučio mygtukas, signalizatorius ir balso asistentai – tobulas derinys
„Homematic IP“ durų skambučio mygtukas kartu su „Homematic IP“ kombinuotu signalizatoriumi ir balso asistentais, tokiais kaip „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“, suteikia dar daugiau jaukumo jūsų namams. Paspaudus mygtuką, signalizatorius arba balso asistentas įspės jus apie lankytoją individualiais pranešimais.
Integravus „Alexa“ ir „Google Assistant“, galite netgi išgirsti balso pranešimą, kad kažkas yra prie durų. Nesvarbu, ar ilsitės svetainėje, ar dirbate sode, jūsų namai visada patikimai jus informuos.
Pakuotės turinys
- Homematic IP durų skambučio mygtukas
- Tvirtinimo medžiaga
- 1,5 V LR03 / mikro / AAA baterija
- Etiketės
- Naudojimo instrukcijos
Techniniai duomenys
| Patarimas | Homematic IP |
| Autonominis | ne (reikalingas HmIP-HAP arba HmIP-HCU1) |
| Maitinimo šaltinis | 1,5 V LR03 / mikro / AAA baterijos |
| Baterijos veikimo laikas | 1 metai (priklausomai nuo tipo) |
| Apsaugos klasė | IP43 |
| Aplinkos temperatūra | Nuo -20 iki +50 °C |
| Matmenys (plotis x aukštis x gylis) | 72 x 25 x 36 mm |
| Pakuotės matmenys | 122 x 93 x 36 mm |
| Svoris | 41 g (įskaitant bateriją) |
| Svoris su pakuote | 108,6 g |
| Darbinis dažnis | 868,0–868,6 MHz / 869,4–869,65 MHz |
| Belaidis diapazonas (atviroje erdvėje) | 210 metrų |