Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Elektromagnetinė reversinė sklendė su durų netinkamoje padėtyje uždarymo blokada.
| Nominali įtampa : | 10 ... 15 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 150 mA / 1200 mA - įjungimo metu |
| Panaudojimas : | dešininės durys / kairinės durys |
| Spragtuko blokatorius : | - |
| Atminties funkcija : | - |
| Reversinis darbas : | ✔, Dingus įtampai durys bus atblokuotos |
| Laisvumo reguliavimas : | - |
| Leistina nepertraukiamo veikimo trukmė : | neribotas |
| Svoris : | 0.545 kg |
| Matmenys : | 200 x 42 x 34 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 3 metai |