Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | FAAC D600, FAAC D700HS, FAAC D1000, Genius ZODIAC 60 |
| Bėgio ilgis : | 3600 mm |
| Maksimalus tarpas : | 3200 mm |
| Maksimalūs vartų matmenys (plotis x aukštis) : |
|
| Medžiaga : | Metalas |
| Svoris : | 9.4 kg |
| Matmenys : | 3800 x 80 x 30 mm |
| Gamintojas / Markė : | FAAC |
| Garantija : | 2 metai |