Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Suderinamumas : | VIDOS DUO |
| Jutiklis : | 1/2.7 ", 600 TVL |
| Matymo kampas : | 105 ° |
| IR apšviestuvas : |
|
| LED apšviestuvas : |
|
| Integruotas bekontaktis skaitytuvas : | Standartas : Unique EM 125kHz |
| Aptarnaujamų abonentų skaičius : | 2 |
| Video išvestis : | suderamumas su skaitmenine video domofonų VIDOS DUO sistema |
| Pagrindinės savybės : |
|
| Maitinimas : | 24 V DC |
| Galios suvartojimas : |
≤ 3 W (darbas)
≤ 0.8 W (Standby režimas) |
| Korpusas : | Metalas, Atspari vandeniui |
| Spalva : | Sidabrinė |
| Sandarumo klasė : | IP54 |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.62 kg |
| Matmenys : | 180 x 95 x 42 mm |
| Gamintojas / Markė : | VIDOS |
| Garantija : | 3 metai |