Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Mygtukas sirtas durų atidarymo signalo skleidimui priėjimo kontrolės sistemose.
| Sandūros tipas : | NO, NC, monostabilus |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 20 A / 250 V AC |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Spalva : | Pilkas |
| Sandarumo klasė : | IP55 |
| Svoris : | 0.125 kg |
| Matmenys : | 86 x 70 x 65 mm |
| Gamintojas / Markė : | YOTOGI |
| Garantija : | 2 metai |