Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Mygtukas sirtas durų atidarymo signalo skleidimui priėjimo kontrolės sistemose.
| Sandūros tipas : | 2 x NO/NC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 2 A / 30 V DC |
| Medžiaga : | ABS |
| Sandarumo klasė : | IP24 |
| Spalva : | Žalias |
| Svoris : | 0.170 kg |
| Matmenys : | 93 x 97 x 61 mm |
| Gamintojas / Markė : | YOTOGI |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN