„Botslab“ vaizdo durų skambutis 2 R810 5MP
Pasirūpinkite savo šeimos saugumu. „Botslab 2 R810“ vaizdo domofonas aprūpintas 5 MP kamera, kuri teikia išsamius vaizdus. 360 laipsnių matymo laukas užtikrina, kad joks kampelis priešais jūsų duris neliktų nepastebėtas, o dvipusio ryšio funkcija leidžia kalbėtis su lankytojais ar kurjeriais neatidarant durų. Dėl pažangios judesio aptikimo sistemos su dvigubais jutikliais (radaras + PIR) įrenginys sumažina klaidingų aliarmų riziką, užtikrindamas ramybę ir maksimalią apsaugą. Valdymą palengvina speciali programėlė ir suderinamumas su „Amazon Alexa“ bei „Google Assistant“.

Aukščiausia vaizdo kokybė
Dėl pažangios 5 MP kameros ir plataus matymo kampo (360°), „Botslab R810“ fiksuoja detalius vaizdus ir leidžia lengvai atpažinti veidus, asmens dokumentus ar kitus svarbius elementus, o tai svarbu gaunant siuntas ar tikrinant lankytojų tapatybę. Peržiūros režimai, tokie kaip plačiaekranis, VR, 4:3 arba 16:9, leidžia pritaikyti vaizdą pagal savo poreikius, suteikiant visišką kontrolę to, kas vyksta priešais jūsų namus.

Išmanieji pranešimai
„Botslab R810“ vaizdo domofonas naudoja dvigubus jutiklius (radarą + PIR), kad aptiktų žmones prie jūsų durų. Jums nereikia jaudintis dėl klaidingų aliarmų, kuriuos sukelia gyvūnai ar lapai. Užsitęsusio įspėjimo funkcija praneš jums, kai žmogus per ilgai išbūna kameros matymo lauke, taip padidindama apsaugos lygį ir leisdama greitai reaguoti į galimas grėsmes.

Matomumas naktį
Dėl artimojo infraraudonųjų spindulių naktinio matymo, kurio atstumas siekia iki maždaug 7,5 metro, „Botslab R810“ vaizdo domofonas leidžia atpažinti lankytojus net naktį. Veido atpažinimo sistema leidžia greitai atpažinti lankytojus, o tai padidina komfortą ir saugumą.

Ilgas veikimo laikas
5200 mAh baterija vienu įkrovimu užtikrina iki 150 dienų veikimą. „Botslab 2 R810“ vaizdo durų skambutį taip pat galite prijungti prie kintamosios srovės maitinimo šaltinio, kad galėtumėte mėgautis nepertraukiamu veikimu neatnaujindami maitinimo.

Saugumas ir privatumas
Balso moduliacijos funkcija užtikrina veiksmingą jūsų privatumo apsaugą, leisdama pasirinkti vieną iš 3 režimų (įprastą, vyrišką arba juokingą). Tai leidžia saugiai ir anonimiškai bendrauti su lankytojais, neatskleidžiant savo tikrojo balso.

Intuityvus valdymas
Speciali mobilioji programėlė leidžia valdyti įrenginį, konfigūruoti nustatymus ir gauti pranešimus realiuoju laiku. „Botslab 2 R810“ vaizdo durų skambutis taip pat suderinamas su „Alexa“ ir „Google Assistant“ balso asistentais, todėl jį galite valdyti ir balso komandomis.

Integruota bazinė stotis
Integruota bazinė stotelė padidina ryšio diapazoną ir duomenų perdavimo greitį, palyginti su tradiciniais vaizdo durų skambučiais. Patobulintas energijos vartojimo efektyvumas leidžia sutaupyti iki 10 % energijos, tuo pačiu užtikrinant patikimumą ir stabilų veikimą. Duomenys saugomi lokaliai stotelėje, todėl jie yra apsaugoti net ir vaizdo domofono vagystės atveju.

Atsparus oro sąlygoms
„Botslab R810“ yra atsparus lietui ir dulkėms pagal IP66 standartą. Ekstremali temperatūra (nuo -20 °C iki 55 °C) neturi įtakos jo veikimui. Todėl jį galite laisvai naudoti ištisus metus.

Patogus duomenų saugojimas
Įrenginys siūlo 48 valandų debesies saugyklą be jokių mėnesinių mokesčių ir galimybę saugoti duomenis iki 256 GB talpos „Micro SD“ kortelėje (į komplektą neįeina). Pasirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą!

Nesudėtingas įrengimas
Pasirinkite vieną iš 2 tvirtinimo būdų – varžtais arba specialiais tvirtinimo lipdukais. Jei pasirinksite klijavimo variantą, tvirtinimo paviršius turi būti lygus, lygus ir nemagnetinis, kad būtų užtikrintas įrenginio stabilumas.

Įskaičiuota:
- Vaizdo domofonas „Botslab 2 R810“
- Bazinė stotis
- Montavimo laikiklis
- Laikiklio padėties nustatymo lipdukai
- Maitinimo kištukas
- Montavimo priedai
- Kintamosios srovės kabeliai
- SIM kortelės išėmimo adata
- Įkrovimo laidas
- Naudotojo vadovas (greitasis vadovas)
- Skambučio mygtuko lipdukas
| Gamintojas | Botslabas |
|---|
| Gamintojo kodas | R810 |
|---|
| Kameros raiška | 5 MP |
|---|
| Žiūrėjimo kampas | 360° |
|---|
| Peržiūros režimai | Panoraminis, VR, 4:3, 16:9 |
|---|
| Jutikliai | radaras + PIR |
|---|
| Naktinio matymo diapazonas | iki maždaug 7,5 m |
|---|
| Maitinimo šaltinis | 5200 mAh įkraunama baterija (iki 150 dienų veikimo) / AC |
|---|
| Duomenų saugojimas | Debesijos saugykla (48 valandos nemokamos), „Micro SD“ (iki 256 GB, nepridedama) |
|---|
| Atsparumas vandeniui | IP66 |
|---|
| Darbinė temperatūra | Nuo -20 °C iki 55 °C |
|---|
| Papildomos funkcijos | Dvipusis ryšys, veido atpažinimas, užsitęsęs įspėjimas |
|---|
| Pagalba | „Botslab“ mobilioji programėlė, „Alexa“, „Google Assistant“ |
|---|