Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Belaidį skambutį WDP-44A3 Funky sudaro imtuvas ir siųstuvas, signalo nešlio dažnis 433,92 MHz (±250 kHz), galima pasirinkti 38 skambėjimo melodijas, veikimo nuotolis iki 100 metrų, skambučio (3 x LR6) ir mygtuko (CR2032 tipo ličio baterija) maitinimo šaltinis..
Dėl specialios išmaniosios kodavimo sistemos (mygtukas imtuvo viduje) rinkinį galima išplėsti (su 1 imtuvu gali veikti iki 4 siųstuvų, o su 1 siųstuvu - neribotas skaičius imtuvų)..
| Signalizacijos rėžimas : | Garsinė signalizacija |
| Skambučio garsų skaičius : | 38 |
| Garsumo reguliavimas : | ✔ |
| Veikimo nuotolis : | max. 100 m atviroje erdvėje |
| Dažnių juosta : | 433.92 MHz |
| Maitinimas : | 3x Baterija LR6 (AA) - Belaidis skambutis Baterija CR2032 (pridedami) - Skambučio mygtukas |
| Pagrindinės savybės : | Prijungtų skambučių ir bendradarbiaujančių su savimi mygtukų kiekį galima padidinti pagal poreikius |
| Sandarumo klasė : | IP44 - Skambučio mygtukas |
| Svoris : | 0.022 kg - Skambučio mygtukas 0.068 kg - Belaidis skambutis |
| Matmenys : | 30 x 60 x 15 mm - Skambučio mygtukas 50 x 107 x 29 mm - Belaidis skambutis |
| Gamintojas / Markė : | EURA |
| Garantija : | 2 metai |
CE atitikties deklaracija