Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The ATLO-DBC5/CHIME works with ATLO devices operating at 433 MHz.
Dėmesio!.
Nėra skambučio mygtuko rinkinyje.
| Signalizacijos rėžimas : | Optinė ir garso signalizacija |
| Skambučio garsų skaičius : | 64 |
| Garsumo reguliavimas : | 4 garso lygiai, su nutildymo funkcija |
| Veikimo nuotolis : | 300 m atviroje erdvėje |
| Dažnių juosta : | 433 MHz ± 0.075 |
| Maitinimas : | 90 ... 250 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Galios suvartojimas : |
≤ 27.6 W (darbas)
≤ 2.3 W (Standby režimas) |
| Pagrindinės savybės : | Palaikymas : ATLO Mažas energijos suvartojimas Lengvas ir greitas įrenginio montavimas |
| Korpusas : | Plastikas |
| Spalva : | Juoda |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 70 °C |
| Svoris : | 0.052 kg |
| Matmenys : | 84 x 52 x 56 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |