Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Atstuminių kortelių skaitytuvas prijungtas prie kompiuterio USB dėl greito ir patogaus kortelių, pakabukų skaitymo ir t.t. sistemose RACS (min. ver 4.3), Roger MiniReader.
Asmenims, kurie nori integruoti RUD-2 su kita programine įranga, gamintojas teikia prieigą į biblioteką DLL.
Rinkinyje su įrenginiu yra praktiškas magnetinis pagrindas.
| Kortelių palaikymas : | Unique EM 125kHz |
| Ryšys : | USB |
| Maitinimas : | USB prievado |
| Bendradarbiaujančios OS : | Windows |
| Pagrindinės savybės : | Rinkinyje su įrenginiu yra praktiškas magnetinis pagrindas Pridedama programinė įranga |
| Svoris : | 0.024 kg (be stovo) |
| Matmenys : | 101 x 31 x 15 mm (be stovo) |
| Gamintojas / Markė : | ROGER |
| Garantija : | 3 metai |
CE atitikties deklaracija