„Lenovo ThinkPad Workstation 230W“ (40A50230IT)
  • Varlė kodas 39659384
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 39659384
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
„Lenovo ThinkPad Workstation 230W“ (40A50230IT) kaina
ar
  • + 12 mėn. 26
  • + 24 mėn. 39 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 49
  • + 48 mėn. 62
add to cart Į krepšelį 255.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 255.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Nešiojamas daugiafunkcis replikatorius, skirtas Lenovo ThinkPad įrenginiams
Žaibiškas kelių prievadų pralaidumas
Šios klasės įrenginiai paprastai turi vidutinę konfigūraciją, kai kalbama apie išorines ir vidines jungtis. „Lenovo ThinkPad“ pirmiausia siūlo garso jungtį per 3,5 mm „Mini Jack“ prievadą. Kitos jungtys apima D-Sub, dar žinomą kaip VGA, prievadą, skirtą vaizdams perduoti Full HD raiška. Tačiau, palyginti su HDMI, jis neperduoda garso. DVI-D siūlo skaitmeninį ryšį su monitoriumi ar kitu panašiu išoriniu įrenginiu.
Patikimos suderinamų įrenginių jungtys
Be to, replikatorius naudoja modernias USB jungtis reikliems vartotojams. Tai trečios kartos A tipo USB, kurio pralaidumas yra 5 Gb/s ir maksimali perdavimo galia iki 4,5 W – t.y. 5V/900mA. Verta prisiminti, kad USB 3.0 yra suderinamas su ankstesnėmis versijomis. Jis turi daug geresnius parametrus, kurie pagerins doko stoties veikimą. Be to, įrenginys turi net 6 tokio tipo prievadus.
Suderinamumas su kitais produktais ir sauga kaip pagrindas
„Lenovo ThinkPad“ replikatorius naudoja papildomas saugos priemones, kad padidintų vartotojo patogumą. Jie turi tvirtinimo nuo vagystės kabelio lizdo formą. Šis sprendimas puikiai tinka įvairių tipų parodoms ir verslo erdvėms. Į prijungimo stotelės rinkinį taip pat įeina patikrintas ir žinomas 230 W maitinimo šaltinis.
Specifikacijos ir tinkama aplinka doko stočiai
Prievado adapterio matmenys yra tik 55,6 mm x 402 mm x 165 mm, todėl jis puikiai tinka kaip biuro įrenginys. Jo apytikslis svoris yra mažesnis nei kilogramas, todėl galite pasiimti su savimi replikatorių, kad ir kur eitumėte. Jis palaiko kelis išorinius monitorius, išlaikant puikią vaizdo kokybę, o dar svarbiau – nereikia papildomų tvarkyklių.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-07-27
Minusai: Gana didelis svoris, kuris gali būti nepatogus keliaujant
Specifikacija
  • Gamintojas Lenovo
  • Modelis
    40A50230IT
  • Modelio pavadinimas
    40A50230IT
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Acer Vero MST Dock M32 65W PD, Juodas kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Alogic MX2 USB-C stotelė / replikatorius (DUPRMX2-WW) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
TARGUS USB-C DUAL 4K DOKAS 100W kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Stotis / replikatorius Sonnet Echo 11 Tunderbolt 4 (SO- ECHO- DK11- T4) kaina
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
„StarTech“ USB-C dokas / replikatorius (DK31C3MNCRUE) kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
„Lenovo ThinkPad Pro Dock“ USB-A stotis / replikatorius (40A70045DK) kaina
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Club 3D USB Gen1 Type-C Triple Ekranas DP Alt Mode PD Docking Station 120W kaina
Stotis / replikatorius Club 3D Trigubas 4K Charge Dock USB- C (CVT -1562) kaina
Dell Profesionali doko stotelė – wd25z kaina
-17 %
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
InLine Patch kabelis Cat.6A, S/FTP (PiMf), 500MHz, mėlynos spalvos - 0,5m kaina
InLine Patch kabelis Cat.6, S/FTP (PiMf), 250MHz, baltos spalvos – 2m
InLine Patch kabelis Cat.6, S/FTP (PiMf), 250MHz, baltos spalvos – 2m kaina
  • Įvertinimas 5.0 (12)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
ARMAC O/850F/LCD Armac UPS OFFICE Line-Interactive 850F LCD 2x SCHUKO 230V OUT, USB kaina
FSP | HEXA 85+ PRO 550 | 550 W
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
FSP | HEXA 85+ PRO 550 | 550 W kaina
NETRACK BZPAT25U5E pataisomasis kabelis RJ45 beknis Cat 5e UTP 25m pilkas
  • GamintojasNetrack
  • TipasU/UTP
  • Kabelio kategorija
  • Kabelio ilgis (m)
  • SpalvaPilka
  • Įvertinimas 5.0 (1)
NETRACK BZPAT25U5E pataisomasis kabelis RJ45 beknis Cat 5e UTP 25m pilkas kaina
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Colop Pagalvėlė antspaudui E/40 kaina
Čekija Pavėsinė Trimm Trace One
  • GamintojasČekija
  • TipasPavėsinės
  • Vietų skaičius
  • Vandens atsparumas (mm)3000
  • Svoris (kg)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Čekija Pavėsinė Trimm Trace One kaina
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
Deimantinis pjovimo diskas, plienas, 300mm kaina
-3 %