Lenovo ThinkPad Basic Dock 65W (40A00065DE)
  • Varlė kodas 43750215
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 43750215
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Lenovo ThinkPad Basic Dock 65W (40A00065DE) kaina
ar
  • + 12 mėn. 14
  • + 24 mėn. 20 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 27
  • + 48 mėn. 33
add to cart Į krepšelį 124.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 124.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
„ThinkPad Basic“ dokas – 65 W, ES.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-25
Lenovo ThinkPad Basic Dock - 65W EU **New Retail** yra labai patogi ir funkcionali prekė.
Minusai: Nėra integruoto įkrovimo lizdo
Specifikacija
  • Gamintojas Lenovo
  • Modelis
    40A00065DE
  • Modelio pavadinimas
    40A00065DE
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Stotis / replikatorius Manhattan 11W1 USB- C (130578) kaina
-12 %
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
J5create - Daugiakampis 4K prijungimo stovas kaina
Stotis / replikatorius Dell Patobulintas E-Port Plus (N1J67) kaina
Lenovo ThinkPad Basic Dock 65W stotis / replikatorius (40A00065IT) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (16)
  • Liko tik: 5 vnt.
I-TEC USB-C HDMI dviejų DP prijungimo stotelė su maitinimo tiekimu 100 W + I-tec universalus įkroviklis 112 W kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Belkin CONNECT Universal USB-C 11-in-1 kaina
Stotis / replikatorius Lenovo ThinkPad Ultra (FRU01HY744) kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
„Delock 4K Dock“ USB-C stotis / replikatorius (87773) kaina
Stotis / replikatorius Dell Išplėstinė E-Port replikatorius (452-10760) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
4F kepurė
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
4F kepurė kaina
Sofa Sofos komplektas, 2vnt., audinys, kreminė balta
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
Sofa Sofos komplektas, 2vnt., audinys, kreminė balta kaina
Asics kojinės
  • GamintojasAsics
  • Medžiaga,
  • Dydis, , ,
Asics kojinės kaina
Jūrinė virvė, mėlyna, 500m, polipropilenas, 8mm kaina
Dvivietė sofa, geltona, audinys
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
Dvivietė sofa, geltona, audinys kaina
Dvivietė sofa, juoda, audinys kaina
Adidas kelnės
  • GamintojasAdidas
  • TipasKelnės
  • Medžiaga
  • Dydis, , , ,
Adidas kelnės kaina
Virvė, 50m, 100% sizalis, 14mm
  • GamintojasvidaXL
  • Ilgis (m)
  • Skersmuo (mm)
Virvė, 50m, 100% sizalis, 14mm kaina