Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Samsung Ugreen USB-C garso adapteris 3.5mm AUX lizdas
Įkroviklis Ugreen CD122 USB-A 18W, baltas
2 vietų SATA į USB klonavimo stotis, palaikanti neprisijungusį klonavimą su 5 Gbit/s perdavimo greičiu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Pilka |
| LED indikatoriai | Taip |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 5 Gbit/s |
| TRIM palaikymas | Taip |
| Prijungimas prie PC | Taip |
Galia |
|
| Įėjimo srovė | 3 A |
| AC įėjimo įtampa | 12 V |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 115 mm |
| Plotis | 130 mm |
| Aukštis | 61 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Dėžė |
Pakuotės turinys |
|
| Įtraukti kabeliai | USB Type-A - USB Type-B |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB aukštyn prievado tipas | USB Type-B |
Kietasis diskas |
|
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 2 |
| Atminties laikmenų tipas | HDD, SSD |
| Atminties disko sąsaja | Serial ATA |
| Palaikomų atminties diskų dydžiai | 2.5", 3.5" |