Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Samsung Ugreen USB-C garso adapteris 3.5mm AUX lizdas
Įkroviklis Ugreen CD122 USB-A 18W, baltas
Ši 2 vietų SATA klonavimo stotis palaiko USB-C 10Gbps duomenų perdavimo greitį, užtikrinant greitą ir efektyvų duomenų kopijavimą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Plug and Play | Taip |
| TRIM palaikymas | Taip |
| Prijungimas prie PC | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
Galia |
|
| Įėjimo srovė | 3 A |
| AC įėjimo įtampa | 12 V |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 113 mm |
| Aukštis | 61 mm |
| Plotis | 128 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Dėžė |
Pakuotės turinys |
|
| Įtraukti laidai | USB Type-A į USB Type-C |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB aukštyn prievado tipas | USB Type-C |
Kietasis diskas |
|
| Atminties laikmenų tipas | SSD, HDD |
| Atminties laikmenų sąsaja | Serial ATA |
| Atminties laikmenų dydžiai, kuriuos palaiko | 2.5", 3.5" |
| Palaikomų atminties laikmenų skaičius | 2 |