Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Unitek Y-3036A yra 2.5" USB-C į SATA III kietojo disko korpusas, palaikantis duomenų perdavimo greitį iki 5 Gbit/s su UASP protokolu, todėl idealiai tinka greitam duomenų perdavimui iš 2.5" kietųjų diskų arba SSD.
Dizainas |
|
|---|---|
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Kietojo disko/SSD korpusas |
Galia |
|
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 83 mm |
| Plotis | 130 mm |
| Aukštis | 15 mm |
Veikimas |
|
| Plug and Play | Taip |
| UASP palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo greitis | 5 Gbit/s |
Atmintis |
|
| Atminties disko dydis | 2.5" |
| Palaikomos atminties disko aukščiai | 9.5 mm |
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 1 |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | SATA, SATA II, SATA III |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB jungties tipas | Vyr. |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Integruotas USB kabelis | Taip |
| USB ryšys | Taip |
| USB versija | 3.0 |